Novinka Digitální systémy domovních telefonů CZECHPHONE

Sběrnicový systém UTP MELODY s alarmem

AUDIO VARIANTA

VIDEO VARIANTA

Nová generace digitálních domovních telefonů Czechphone® navržena na míru pro rodinné domy, přemění  Váš domov v inteligentní obydlí. Systém je možno přizpůsobit individuálně potřebám uživatele, pouze za pomoci počítače a volně přístupné aplikace. Moderní design a funkce produktu uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Prostřednictvím systému lze kromě klasické komunikace ovládat rovněž nespočet prvků a externích zařízení (ovládání brány, vrat, osvětlení, zastřešení bazénu, atd.).

BEZPEČNÝ DŮM

REVOLUCE V ZABEZPEČENÍ BYTOVÝCH DOMŮ

FUNKCE ALARMU V SYSTÉMU MELODY

Vlastnosti domácího telefonu jsme rozšířili o funkci ochrany majetku = alarm. Aby mohl být majetek chráněn, stačí připojit k domácímu telefonu dveřní magnetický kontakt. Tato zabezpečovací funkce nijak neomezuje běžné používání telefonu.

Aktivace alarmu je jednoduchá a spočívá v zadání nastaveného číselného kódu přímo na klávesnici telefonu. V momentě spuštění poplachu je aktivována siréna v domácím telefonu. Zároveň může být alarm spuštěn i v dalším telefonu v rámci domu, v samostatné siréně na chodbě anebo ve zvonkovém table u hlavního vchodu, které může po určitou dobu hlásit číslo napadeného bytu. Instalací GSM modulu navíc můžete získat informaci o každém spuštění poplachu na konkrétní mobilní telefon. Vše lze nastavit pro každý byt samostatně.

ALARM je automaticky součástí všech domácích telefonů Verona v systému MELODY. Jedná se zřejmě o první domácí telefon dostupný široké veřejnosti, kombinující dorozumívací a zabezpečovací funkce včetně alarmu. Váš domov je pak po zadání kódu v době Vaší nepřítomnosti zabezpečen.

Aby mohl alarm fungovat, stačí k domácímu telefonu Verona MELODY připojit pohybové čidlo nebo upravený magnetický dveřní kontakt. Upravená základní verze magnetického dveřního kontaktu přitom nestojí ani dvě stě korun.

Zabezpečení můžete využít také, pokud jste doma. Například když jdete spát nebo se díváte na hlasitou televizi.

Odemčení domovních dveří pomocí bezkontaktního čipu (MELODY BIS) umožní automatické vypnutí zabezpečení (alarmu) v bytě jeho majitele. Alarm lze vypnout i zadáním kódu na domácím telefonu.

Systém MELODY Vám v případě vloupání umožní spuštění alarmu v telefonu napadeného bytu, v telefonu souseda nebo v externí siréně. Umožňuje také hlášení čísla napadeného bytu zvonkovým tablem.

Instalací GSM modulu získáte informaci o spuštěném alarmu na libovolný mobilní telefon.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode