INSTALACE a servis - EZS, alarm, elektronický zabezpečovací systém

Nabízíme kompletní servis a montáž včetně revize elektronických zabezpečovacích systémů pro RD, byty, haly, kanceláře, školy a různé objekty. Hlavní možností výběru instalací jsou drátové a bezdrátové EZS. Naší osvědčenou předností jsou nejvíce používané výrobky firmy Jablotron. Samozřejmě pokud si zákazník přeje použití jiného výrobce, budeme se snažit vyhovět požadavkům.

Proč alarm ???

Na to je jednoduchá odpověď. Alarm nám jako první pomůže zabránit něco odcizit z Vašeho majetku, v některých případech pomůže i minimalizovat škody (požár, vytopení vodou).

Postačí Vám mechanické zabezpečení?

Mechanické zabezpečení např. dveří lze pořídit kvalitní - i za nižší cenu než alarm. Ale v dnešní době  "pachatelé" jsou vynalézavější, vnikají do objektů okny, balkóny. Pokud se pachatel rozhodne do objektu vniknout "bezpečnostními dveřmi" a má dostatek času a nástroje tak docílí svého. V tomto případě pokud vlastníte alarm, máte velikou šanci na záchranu Vašeho majetku. Alarm spustí, zburcuje sousedy pomocí sirény a když je nemáte, nastane další proces komunikace.

V případě nepřítomnosti spuštěného alarmu.

Už se nemusíte bát, že Vám škůdce zneškodní venkovní sirénu, protože jakmile centrála vyhodnotí vniknutí do objektu začne komunikovat s "okolním světem" v případě optimální sestavy EZS.

Varianty komunikace EZS.

1. zasílání SMS a volání na Vámi zadané tel. číslo

2. zasílání MMS fotek "zachyceného" pachatele skrytou kamerou

3. jestliže uzavřete smlouvu s některou firmou PCO ihned je proveden pohotovostní výjezd na adresu kde jednotka zneškodní pachatele

Vyplatí se Vám alarm?

Popřemýšlejte někdy jakou má hodnotu Vaše nová plazmová televize o úhlopříčce 50" a jak dlouho jste na ní šetřili. Investice do alarmu je minimální a neztrácí hodnotu jako například ta nově pořízená televize. Zlodějům někdy stačí opravdu jen pár minut na vzniknutí velkých majetných škod. Není ani příjemné pomyslet na to že pachatel v bytě pobýval třeba dva dny a užíval si Vašeho bytečku se vším všudy, zrovna když jste leželi někde u moře na dovolené. Důvodů je opravdu hodně proč mít alarm...

Shrnutí

Investice, která neztrácí hodnotu ale chrání Váš majetek

Možné slevy na pojištění (domácnosti, RD, kanceláře...)

Spousty možností - vzdálená správa otopného systému, zautomatizování objektu (rolety, světla)

Instalace je možné provést buď bezdrátovou technologií nebo rozvody pevnou kabeláží.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode