Systémy HDD, DVR, digitální záznam, on-line monitoring

 

LIVE DEMO ZDE

 

Uživatelské jméno: demo

Heslo: demo

 

Dle Vašich požadavků provedeme kompletní instalaci pro monitoring objektů, bytů, domů i prostorů ve školách, institucí, bank. 

Náš produkt který nabízíme je cenově přijatelný a je technologicky vyspělí pro dnešní požadavky v 21. století. Systém podporuje více než 800 IP kamer kde je opravdu velký výběr možností. Cenová hladina IP kamer začíná od 3000Kč bez DPH.

Monitoring - živé zobrazení

Station nabízí flexibilitu několik řešení pro živý monitoring - webový prohlížeč a mobilní zařízení (Android, IOs). Najděte jednoduše řešení, které nejlépe splňuje vaše požadavky, nebo mějte maximální kontrolu za využití všech  možností.  Station nabízí kompletní podporu pro maximální využití živého sledování.

Monitoring - nahrávání

Stanice  podporuje pět režimů nahrávání videa s inteligentními integrovanými funkcemi, jako jsou detekce pohybu ve vybraných oblastech, záznam alarmu a plánování nahrávání. Pokud je použita kamera zaznamenávající zvuk, je podporován i záznam zvuku.

Důležité události si můžete volně a efektivně přehrát

Při přehrávání nahraného videa můžete využít ovládací tlačítka pro rychlý posun vpřed, zpomalení, přiblížení a oddálení, přetáhnout video nebo přeskočit na předchozí nebo další událost. Pozastavením videa můžete přejít na předchozí nebo další snímek a také pořídit snímek a uložit jej jako obrázek.

Sledujte jakoukoli IP kameru na cestách

S aplikací DS cam pro mobilní telefony  mohou uživatelé sledovat živý obraz z IP kamer spravovaných stanicí Surveillance Station v přístroji iPhone®, iPad® nebo iPod touch® nebo telefonech se systémem Android™. Je možné pořizovat snímky z živého zobrazení a ukládat je do paměti telefonu nebo na paměťovou kartu. Aby bylo vyhověno požadavkům mobilního světa, všechny tyto úžasné funkce lze nyní používat bezdrátově.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode